Tworzenie zaplecza

 

Z pewnością każdy, kto choć trochę interesował się pozycjonowaniem słyszał o takim terminie jak zaplecze. Zaplecze do pozycjonowania to nic innego jak zbiór różnych powiązanych ze sobą stron w sieci z odpowiednią treścią, pomagające w pozycjonowaniu.

 

Rodzaju serwisów, które nadają się pod budowę zaplecza jest wiele mogą to być: blogi, fora, strony wizytówki, serwisy zawierające kilkanaście podstron itp… rozwiązań jest wiele i w większości przypadków można je wszystkie stosować, istotne jest natomiast to, aby tego typu zaplecze zawierało oryginalną nie powieloną treść.

 

Zaplecze do pozycjonowania bardzo często stanowi fundament skutecznego promowania w wyszukiwarce Internetowej, nie tylko samych fraz ale również całego serwisu.

 

Oczywiście stworzenie samego zaplecza nie gwarantuje nam tego, że strona od razu stanie się widoczna w wyszukiwarce Google na bardzo wiele tematycznych fraz. Tego typu serwisy również należy wzmacniać i linkować.

 

 

 

 

Przykładowy schemat linkowania zarówno zaplecza jak i serwisu docelowego można zobrazować w następujący sposób:

 

 

 

 

 

Przykładowy możliwy schemat linkowania zarówno stron zapleczowych jak i głównego pozycjonowanego serwisu.

 

Pozycjonując zaplecze należy zwrócić uwagę na to aby strony z których są one linkowane również były tematyczne – w ten sposób zostanie utworzona sieć powiązanych ze sobą serwisów linkujących między sobą, schemat linkowania pomiędzy serwisami możemy w dowolny sposób zmieniać i konfigurować – wszystko zależy od pozycjonowanego serwisu, oraz przyjętej strategii linkowania.

 

 

 

Przykładowy schemat linkowania serwisu oferującego drzwi oraz okna.

 

 

 

 

Powyższy schemat należy traktować obrazowo, schemat linkowania można w dowolny sposób zmieniać – wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.

 

Zaplecze działa jak dźwignia pozwalająca na pozycjonowanie bardzo trudnych słów kluczowych na które istnieje bardzo duża konkurencja. Każdy stworzony przez nas serwis stanowi osobne ogniwo łańcucha wzmacniającego i pozycjonującego główny serwis.

 

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów dopiero zaczynających myśleć o pozycjonowaniu jak
i tych którzy pragną dodatkowo wzmocnić linkowany już serwis. W przypadku bardzo trudnych słów kluczowych opieranie się o zaplecze jest tym co zapewnia wysokie wyniki w wyszukiwarce Google.

 

Wszystkich, którzy chcą się pozycjonować w jasny i przejrzysty sposób zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 

 

Oferujemy Państwu możliwość stworzenia i uruchomienia własnego zaplecza w trzech wariantach:

 

 

ZAPLECZE CLASSIC
ZAPLECZE PLATINIUM
ZAPLECZE PREMIUM

 

 

Na usługę stworzenia, uruchomienia i utrzymania zaplecza podpisywana jest osobna umowa.

 

Każdy stworzony przez nas serwis jest przygotowany w taki sposób aby jego każda treść znalazła się w wyszukiwarce Google na najwyższych pozycjach – każdy serwis jest zoptymalizowany pod kątem SEO.

 

Tworząc zaplecze dbamy również o to, aby treść w nich umieszczana nie była kopiowana z innych serwisów – treść umieszczana w pozycjonowanym przez nas zapleczu opracowywana jest indywidualnie.

 

Kolejnym krokiem jest wzmocnienie zaplecza czyli jego pozycjonowanie. Dzięki temu podnosimy wartość serwisów zapleczowych, która powoduje bardzo duży wzrost wartości pozycjonowanego serwisu głównego.

 

 

 

Możliwość pozycjonowania zaplecza oferujemy w trzech wariantach:

 

SEO CLASSIC
SEO PLATINIUM
SEO PREMIUM

 

 

Warto zaznaczyć, iż codziennie wykonywaną pracę mogą Państwo śledzić w "Strefie Klienta"

 

Chcąc myśleć o skutecznym pozycjonowaniu wszystkich fraz nawet tych na które istnieje bardzo duża konkurencja trzeba wziąć pod uwagę budowę własnego tematycznego zaplecza, oczywiście nie jest to warunek konieczny, aczkolwiek znacznie przyspiesza to proces pozycjonowania nie tylko całego serwisu ale również poszczególnych podstron oraz wszystkich fraz tematycznych. Stworzenie zaplecza daje również możliwość mocnego pozycjonowania szerokiego.

 

Tworzenie własnego zaplecza ma bardzo wiele korzyści, przede wszystkim za niewielką opłatą zyskują Państwo dodatkowe serwisy, które mogą Państwo wykorzystać do promowania produktów oraz usług w Internecie.

 

Dzięki zapleczu twoja oferta trafi do znacznie większej liczby potencjalnych klientów

 

 

własne tematyczne zaplecze daje największą stabilność linków zewnętrznych
pełna kontrola i wgląd do zaplecza zabezpiecza Państwa przed niekontrolowaną utratą linków zewnętrznych
własne zaplecze zawsze jest mocniejsze od zaplecza firmowego z uwagi na mniejszą ilość linków wychodzących – bardzo często firmy wykorzystują jedne zaplecze do pozycjonowania wielu klientów
przy zmianach algorytmu Google mocne, własne zaplecze tematyczne daje większą stabilność dla wysokich pozycji strony

 

 

Decydując się na współpracę z naszą firmą masz pełną kontrolę nad stworzonym zapleczem oraz widzisz postęp prac przy jego codziennym wzmacnianiu.