Sprawdzaj naszą pracę w Strefie klienta

Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbamy o to, aby każdy klient który zdecyduje się z nami współpracować wiedział i widział za co faktycznie płaci. Dlatego wychodząc naprzeciw wszystkim naszym klientom udostępniliśmy "Strefę Klienta" która pozwala na sprawdzenie pracy, jak została dla nich wykonana. Dzięki "Strefie Klienta" nie ma mowy o jakichkolwiek manipulacjach przy ilości linków prowadzących do stron klientów, gdyż każdy dodany link odnotowywany jest w systemie przez pracownika odpowiedzialnego za pozycjonowanie strony klienta.
Dbamy nie tylko o ilość ale przede wszystkim o bardzo wysoką jakość linków, dzięki połączeniu tych dwóch ważnych elementów uzyskujemy bardzo dobre wyniki.

 

 

 

Ilość linków prowadzących do pozycjonowanej strony klienta

 

"Strefa Klienta" to unikalny na rynku system pozwalający na codzienne śledzenie ilości wykonanej pracy. Jak widać na przykładowym wykresie słupkowym, każdy klient ma możliwość podglądu ilości wykonanej dla niego pracy. Przydzielony pracownik odpowiedzialny za pozycjonowanie oraz dzienny przyrost linków odnotowuje swoją pracę w systemie.
Wykres przedstawia realny przyrost wszystkich linków jakie prowadzą do pozycjonowanej przez nas strony klienta. Każdy osobny słupek dotyczy kolejnego dnia.

 

 

 

Dzienne przyrosty linków zewnętrznych są cały czas przez nas kontrolowane i zależą od kilku czynników, między innymi od ilości wszystkich linków prowadzących do klienta w momencie podpisywania umowy. W późniejszym okresie pozycjonowania dzienne limity przyrostu linków są systematycznie przez nas zwiększane. Dzienny przyrost oznacza, iż każdego dnia do strony klienta zostaje dodanych określona liczba nowych linków. Opracowany przez nas system linkowania jest bardzo wydajny i całkowicie bezpieczny.

 

Jak widać z wykresu słupkowego w każdym dniu roboczym osoba odpowiedzialna za pozycjonowanie danego klienta wykonuje dla niego systematyczną i rzetelną pracę.

 

 

Głównym celem podczas procesu pozycjonowania jest osiągnięcie jak najwyższych pozycji na wszystkie pozycjonowane frazy. W efekcie klient oprócz topowych pozycji fraz zyskuje również znaczne zwiększanie nie tylko odwiedzin na stronie ale również potencjalnych klientów. "Strefa Klienta" oprócz sprawdzenia systematycznej pracy oferuje również możliwość sprawdzenia pozycji fraz w wyszukiwarce www.google.pl

 

System każdego dnia generuje wykres dla każdej z pozycjonowanych fraz. Klient ma możliwość dokładnego sprawdzenia na jakiej pozycji aktualnie znajdują się pozycjonowane frazy. Jest to o tyle wygodne, iż nie musi on korzystać z innego zewnętrznego systemu. Oprócz łatwego i wygodnego wykresu, każdy klient za pomocą jednego kliknięcia może wygenerować zrzut z naturalnych wyników wyszukiwani Google, dzięki czemu ma pewność, iż wykres generowany jest na podstawie faktycznych pozycji z danego dnia.

 

 

 

UWAGA! "Strefa Klienta" jest autorskim oprogramowaniem ciągle rozbudowywanym o nowe funkcjonalności. Przygotowany w ten sposób system podglądu sprawia, iż każdy klient wie za co tak naprawdę płaci - wie ile pracy w danym dniu zostało dla niego wykonanej i widzi efekt tej pracy. "Strefa Klienta" jest udostępniana każdemu klientowi, który zdecyduje się na współpracę z nami.