Pozycjonowanie stron

12 LETNIE DOŚWIADCZENIE

 

Od 2000 roku z dużymi sukcesami tworzymy i pozycjonujemy serwisy internetowe. Jako nieliczni na rynku posiadamy 12 letnie doświadczenie pozwalające na uzyskiwanie zadowalających rezultatów. Nie boimy się żadnego zlecenia. Jeżeli szukałeś specjalistów, dobrze trafiłeś.
O naszych sukcesach w latach 2000 - 2010 możesz poczytać w zakładce Historia firmy.

 

Jako, że szanujemy firmy z którymi współpracujemy, a dla wielu z nich pozycjonowanie jest dość kłopotliwą sprawą chętnie zaprezentujemy nasze teraźniejsze osiągnięcia jeżeli tylko wyrazicie Państwo taką wolę. W chwili obecnej większość naszych klientów zajmuje czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do kontaku z Nami.

 

 

 

JAK POMAGAMY?

 

Preferujemy wyłącznie długoterminowe umowy abonamentowe. Pozycjonowanie jest procesem długofalowym i osiągnięcie najlepszych rezultatów możliwe jest tylko w długim terminie.
Dokonujemy analizy i zmian na stronie internetowej - od tego zależy wysoka pozycja w Google.
Podnosimy pozycję serwisu w wyszukiwarce Google za pomocą całkowicie bezpiecznych i etycznych metod.
Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe wg wiarygodnych badań.
Codziennie pracujemy nad wynikiem, można kontrolować, logując się do Strefy Klienta.
Gwarantujemy wzrost pozycji stron klientów.

 

 

 

Najczęściej wybieraną usługą jest SEO CLASSIC, w ramach której oferujemy:

 

Analizę strony www obejmującą: meta tagi (tile, description, keywords), znaczniki h1, h2, tekst na stronie, badanie PageRank, dodanie liczby zindeksowanych linków do strony, sprawdzenie liczby zindeksowanych podstron serwisu, określenie ilości błędów na stronie, zbadanie czasu wyświetlania się strony, stosunku zawartości tekstu do kodu HTML, wagi strony, wagi obrazków
Poprawki serwisu obejmujące między innymi: tytuł strony, meta tagi, znaczniki h1, h2
Dobór odpowiednich słów kluczowych na podstawie wiarygodnych badań popularności fraz
Jedną stawkę za maksymalnie 2 frazy, plus każda następna dodatkowo płatna
Dostęp do STREFY KLIENTA, gdzie można kontrolować efekty i ilość wykonanej pracy.

 

 

 

 

KAŻDĄ FRAZĘ TRAKTUJEMY TAK SAMO


Niezależnie od pozycjonowanej frazy wykonujemy dokładnie taką samą pracę, dlatego jako pierwsi na rynku SEO przyjęliśmy stałe stawki. W naszej ofercie nie znajdziecie różnych wycen za różne frazy. Przy pozycjonowaniu głównymi czynnikami składającymi się na koszt usługi są czas i ilość wykonanej pracy. To one decydują o faktycznych kosztach pozycjonowania. Uważamy, że klient powinien o tym wiedzieć, a ilość wykonanej dla niego pracy może kontrolować w Strefie Klienta, którą dla niego stworzyliśmy.

 

 

 

 

MNIEJ FRAZ (słów kluczowych) - LEPSZE WYNIKI


Dla uzyskania lepszych wyników w krótszym czasie proponujemy ograniczenie ilości pozycjonowanych fraz. Dlatego przy wyborze słów kluczowych wykonujemy badanie popularności, które wykazuje na jakie frazy należy się pozycjonować. Doradzamy także, która usługa pozwoli na uzyskanie szybkich rezultatów. W przypadku zainteresowania pozycjonowaniem wszystkich dokumentów np: produktów znajdujących się w sklepie doradzamy aby skorzystać z pozycjonowania szerokiego, które również znajduje się w naszej ofercie. W przypadku dużych serwisów to właśnie ono decyduje o sukcesie.

 

 

 

DLACZEGO JESTEŚMY SKUTECZNI?

Przestrzegamy wszystkich zasad skutecznego pozycjonowania
Dbamy o wszystkie ważne elementy Twojego serwisu
Dobieramy słowa kluczowe (frazy) według wiarygodnych badań
Dbamy o najwyższą jakość pozycjonowania dla uzyskania najlepszych efektów
Bacznie obserwujemy wyszukiwarkę Google i jesteśmy zawsze na bieżąco
Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania zapewniające silne pozycje
Codziennie pracujemy nad wynikiem co można sprawdzać online w STREFIE KLIENTA.

 

 

 

 

WYBÓR FIRMY SEO


Zdajemy sobie sprawę, że wybór firmy zajmującej się pozycjonowaniem to dla klienta spore wyzwanie. Jako firma zajmująca się SEO doskonale wiemy, jak ważne są bezpieczne metody pozycjonowania i tylko takie praktukujemy. Stosujemy również stałe stawki, bo to one gwarantują stałą, nieprzerwaną pracę nad pozycją Waszego serwisu internetowego. Jako pierwsi na rynku, nie obiecujemy ale raportujemy swoją pracę w Strefie Klienta abyście mieli pewność, że codziennie pracujemy nad najlepszym dla Was wynikiem. Dowodem na to, że jesteśmy pewni naszej skuteczności jest gwarancja wzrostu pozycji jaką udzielamy każdemu klientowi.